INFORMACJE OGÓLNE

LOVOL M1304

m1104

Marka Lovol nowym modelem M1304 dołącza do segmentu rynku ciągników średniej mocy.
Zaawansowany technicznie, uniwersalny, kompaktowy ciągnik o mocy 130 KM jest bardzo ciekawą ofertą dla polskich gospodarstw.

Traktor został wyposażony w 4 cylindrowy silnik spełniający rygorystyczną normę spalin Euro V.

Komfortowa konstrukcja, oparta na w pełni synchronizowanej, elektro-hydraulicznej skrzyni powershuttle pracującej w 3 zakresach, z rewersorem elektro-hydraulicznym, 3 biegami zmienianymi pod obciążeniem zapewnia 45 przełożeń w przód i 15 w tył.
Przedni i tylny most wyprodukowany został przez firmę LOVOL, z elektro-hydraulicznie załączanym napędem na przednią oś oraz układem hamulcowym na 4 koła.
Mocna i wydajna instalacja hydrauliczna o wydajności 130 litrów, z tylnym podnośnikiem TUZ sterowanym EHR-em.
Kabina z amortyzowanym siedziskiem operatora, radiem i klimatyzacją.

To wszystko sprawia, że ciągnik jest bardzo trafionym rozwiązaniem do codziennej pracy w gospodarstwie, czy firmie komunalnej.

Traktor LOVOL M1304 dodatkowo można wyposażyć w przedni podnośnik TUZ, przedni WOM, instalację pneumatyczną 1 i 2 przewodową, wąskie ogumienie do międzyrzędzi, ogumienie trawiaste czy ładowacz czołowy.

Ciągnik posiada 24 miesięczną gwarancję, świadczoną przez nas jako wyłącznego Importera w Polsce.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

LOVOL M1304 – SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Ze względu na stały proces modernizacji produktów, zastrzegamy sobie, że przedstawione w prezentacji dane techniczne mogą ulec zmianie bez uprzedniego powiadomienia. Powyższa prezentacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

GALERIA

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać

Facebook
YouTube